mpzp wsi Izabelin C CENTRUM (rejon Urzędu Gminy)

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 maja 2021

W dniach 19.09.2022 r. - 12.10.2022 r. odbędą się ustawowe konsultacje społeczne projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Izabelin C CENTRUM.

Projekt planu obejmuje teren Urzędu Gminy oraz jego najbliższego otoczenie, w tym działki zakupione przez Gminę w ostatnich latach: Nr 967 (tzw. „Willa Europa”), Nr 968 (na zachód od budynku Urzędu Gminy) oraz Nr 948/1 (obok Carrefoura). W granicach projektu planu znajduje się także działka Nr 976, na której zlokalizowany jest budynek poczty.

Projekt planu uwzględnia wyniki konkursu architektoniczno-urbanistycznego na zagospodarowanie centrum gminy, który został rozstrzygnięty w 2021 roku.

 Tekst i rysunek projektu planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, dostępny jest poniżej.

 

Porozmawiajmy o tym !

Zachęcamy do udziału w dyskusji publicznej dotyczącej zapisów projektu planu miejscowego. Spotkanie, z udziałem przedstawicieli Urzędu Gminy i projektantów  odbędzie się w dniu 04.10.2022 r. (wtorek), w Sali Widowiskowej Centrum Kultury Izabelin, o godz. 18.00.

 

Uwagi do projektu planu

Uwagi do projektu planu można składać w terminie do 28.10.2022 r. Uwagi podlegają rozpatrzeniu przez Wójt Gminy, w terminie do 21 dni. Uwagi nieuwzględnione przez Wójt, rozpatruje Rada Gminy na sesji poświęconej uchwaleniu planu miejscowego

Szczegółowe informacje, wraz z granicą obszaru objętego projektem planu, znajdują się w stosownym Obwieszczeniu na dole strony.

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-05-20
Data publikacji:2021-05-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Aneta Iwan
Liczba odwiedzin:1652