Skład Młodzieżowej Rady Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
imię i nazwisko zdjęcie funkcja dane kontaktowe
Maksymilian Łukasiewicz  

Przewodniczący Rady Młodzieży Gminy Izabelin

Przewodniczący Zespołu Problemowego ds. Statutu

m.lukasiewicz@izabelin.pl
Anna Turczyńska  

Wiceprzewodnicząca Rady Młodzieży Gminy Izabelin

Przewodnicząca Zespołu Problemowego ds. Środowiska

a.turczynska@izabelin.pl

tel. 727 000 060

Aleksandra Kowalczewska  

Sekretarz Rady Młodzieży Gminy Izabelin

Przewodnicząca Zespołu Problemowego ds. Medii

a.kowalczewska@izabelin.pl
Marlena Wojciechowska   Przewodnicząca Zespołu Problemowego ds. Kultury m.wojciechowska@izabelin.pl
Antoni Starczynowski   Przewodnicząca Zespołu Problemowego ds. Sportu a.starczynowski@izabelin.pl
Mikołaj Piołun-Noyszewski   Radny m.noyszewski@izabelin.pl
Julia Piołun-Noyszewska   Radna j.noyszewska@izabelin.pl
Alicja Borkowska   Radna a.borkowska@izabelin.pl
Stanisław Pawlaczyk   Radny s.pawlaczyk@izabelin.pl
Kuba Kądzielski   Przewodniczący Zespołu Problemowego ds. Budżetu k.kadzielski@izabelin.pl
Nina Ziemiecka   Przewodnicząca Zespołu Problemowego ds. Edukacji n.ziemiecka@izabelin.pl
Maria Dziewicka   Radna m.dziewicka@izabelin.pl
Aleksander Ziemiecki   Radny a.ziemiecki@izabelin.pl
Mateusz Majcher   Radna m.majcher@izabelin.pl

 

Autor: Katarzyna Stempkowska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Izabelin
Data utworzenia:2022-11-14
Data publikacji:2022-11-14
Osoba sporządzająca dokument:Katarzyna Stempkowska
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Sikorska
Liczba odwiedzin:104