Adresy e-mailowe i telefony radnych Gminy Izabelin VI kadencji

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 sierpnia 2016
L.p.Imię i nazwiskoOkręg/Miejsce zamieszkaniaTelefon
1. Andrzej Adamski Laski 22 752 21 69
506 336 222
a.adamski@izabelin.pl
2. Joanna Białas Izabelin C 22 722 68 16
j.bialas@izabelin.pl
3. Edward Ciećwierz Truskaw 22 722 67 35
508 586 766
e.ciecwierz@izabelin.pl
4. Halina Jasińska Laski 519 682 150
5. Wojciech Kanarek Truskaw 501 208 079
w.kanarek@izabelin.pl
6. Katarzyna Krukowska -Wiater Hornówek 696 444 184
k.wiater@izabelin.pl
7. Artur Mączka - Leonhardt Hornówek 502 020 123
artlife@vp.pl
a.maczka@izabelin.pl
8. Małgorzata Edyta Poniatowska Izabelin C 605 079 733
e.poniatowska@izabelin.pl
9. Teresa Skowrońska Izabelin B 502 200 093
t.skowronska@izabelin.pl
10. Jacek Sobiecki Mościska/Laski/ Izabelin C 531 128 199
j.sobiecki@izabelin.pl
11. Marek Szkiłłądź Hornówek 502 525 234
m.szkilladz@izabelin.pl
12. Ryszard Szymczak Izabelin C 501 787 017
r.szymczak@izabelin.pl
13. Tomasz Urbański Izabelin B 603 545 954
t.urbanski@izabelin.pl
14. Grażyna Zielińska Izabelin C 22 722 60 20
517 813 893
g.zielinska@izabelin.pl
Autor: Elżbieta Petrykowska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Izabelin
Data utworzenia:2016-08-17
Data publikacji:2016-08-17
Osoba sporządzająca dokument:Elżbieta Petrykowska
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Sikorska
Liczba odwiedzin:5513

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2018-05-07 16:21:57Anna SikorskaaktualizacjaAdresy e-mailowe i telefony radnych Gminy Izabelin VI kadencji
2016-09-15 10:04:05Anna SikorskaaktualizacjaAdresy e-mailowe i telefony radnych Gminy Izabelin VI kadencji