Komunikaty o przetwarzaniu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Inspektor Ochrony Danych

Artykuły

Komunikat skierowany do Kandydatów w konkursie na dyrektora Centrum Kultury Izabelin

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących RODO, informujemy, że dane osobowe przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz przepisów krajowych dotyczących ochrony danych osobowych. Administratorem podanych przez Państwo do celów rekrutacji na stanowisko dyrektora Centrum Kultury Izabelin danych osobowych, jest Wójt Gminy Izabelin z siedzibą w Izabelinie przy ul. 3 Maja 42, 05-080 Izabelin. Z Administratorem można skontaktować się pisemnie na adres jego siedziby lub na adres sekretariat@izabelin.pl. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zamknięcia procesu rekrutacji i przedawnienia roszczeń. Miejscem przechowywania danych osobowych jest siedziba Urzędu Gminy Izabelin: ul. 3 Maja 42, 05-080 Izabelin. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych mają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych, prawo do sprostowania w przypadku, gdy dane są niekompletne, prawo do żądania ich usunięcia.

5 czerwca 2018
Aleksandra Klimuszko
Czytaj więcej o: Komunikat skierowany do Kandydatów w konkursie na dyrektora Centrum Kultury Izabelin

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze

(przetwarzanie w związku z ustawą z dnia 28 listopada 2014 r. Prawo o aktach stanu cywilnego i ustawą z dnia 17 października 2008 r. o zmianie imienia i nazwiska)

24 maja 2018
Dorota Kielak
Czytaj więcej o: Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Izabelin
Data utworzenia:2018-05-24
Data publikacji:2018-05-24
Osoba sporządzająca dokument:Inspektor Ochrony Danych
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Sikorska
Liczba odwiedzin:4294